35,00

Stabiilsus  – must ahhaat ja toonitud kvarts druus

Must ahhaat, mis on matistatud, koos toonitud druus kvarts kiviga elegantses käevõrukomplektis.

Ahhaat on kaitsekivi, mis võimendab emotsionaalset, füüsilist ja intellektuaalset tasakaalu ning annab seejuures tugeva sisemise kindluse ja stabiilsuse.

Käevõrukomplekt koosneb kahest eastikpaelal olevast võrust, kus on kasutatud 10mm ja 8mm suuruseid matte ahaadi helmeid. Lisaks paar kullatooni vahekaunistust ja toonitud kvarts druus kivi.

Eriti sobilik Kaksikutele, Sõnnile, Neitsile, Kaaludele, Kaljukitsele ja Skorpionile.

Kuidas valida õige käevõru suurus?
Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

AHHAAT on kaitsekivi, mis võimendab emotsionaalset, füüsilist ja intellektuaalset tasakaalu, annab sisemise kindluse ja stabiilsuse, harmoniseerib yin’i ja yan’i. Leevendab, rahustab, aitab iseendaga leppida, turgutab armastust ja annab julgust uuesti alustada. Aitab üle saada rasketest olukordadest elus.
Aitab silmahaiguste ja silmade nõrkuse korral; on taastava toimega kõigile suguelundeile. Mõjub hästi ka pea- ja seljavalude, krampide, langetõve, neeru- ja soolehaiguste, prostata, nahaärrituste ning tursete puhul. Tugevdab kopse, magu, maksa ja aju (eriti kõnekeskust) ning ergutab seedimist. Kuna ahhaat kaitseb tärkavat elu, on ta kivina just rasedaile väga sobiv.

Sodiaagimärk: Kaksikud, Sõnn, Neitsi, Kaalud, Kaljukits, Skorpion

Planeet: Merkuur, Veenus, Kuu

Element: maa

Lisainfo

Suurus

14cm, 15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm