15,90

“KILLUKE MOTIVATSIOONI” – käevõru karneooli kildudega

Karneool soodustab arutlusvõimet, teravdab taju, parandab keskendumisvõimet, stimuleerib loovust, vähendab vajadust kõike analüüsida, motiveerib edasi liikuma. Samuti asendab negatiivse energia armastusega elu vastu ja mis saaks olla veel rohkem motiveerivam, kui armastus elu vastu!

Võru sarjast “Killuke emotsiooni”

Mirsii õrn ja elegantne käevõrudesari “Killuke emotsiooni” on loodud, et toetada selle kandjal igapäevaemotsioonidega paremini toime tulla. Iga võru on oma teemaga, näiteks obsidiaan esindab elujõudu, roosa kvarts armastust, mäekristall tervist jne. Kui tunned, et Sinu elust on praegusel hetkel midagi puudu, siis saad “Killuke emotsiooni” võru kui talismani endaga kaasas kanda, et see aitaks Sinu ellu tõmmata, mida parasjagu vaja. Võrud on ilusad tagasihoidlikud ja sobivad hästi igapäevaseks kandmiseks ning teiste ehetega kombineerimiseks.

Käevõru on eelpainutatud traadil, hoiab ilusti vormi. Kasutatud on seemnehelmeid ja karneooli killukesi. Kinnituseks karabiinhaak.

Üks suurus, sobib käele 15cm – 18,5cm (nii S, M kui ka L).

Valida saab kas kuldsete või hõbedaste seemnehelmeste vahel.

Vaata teisi “Killuke emotsiooni” sarja võrusid SIIT!

 

Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

KARNEOOL kaitseb emotsionaalselt nii meie endi kui ka teiste viha, raevu, kadeduse ja põlguse eest, asendab negatiivse emotsionaalse energia armastusega elu vastu. Soodustab arutlusvõimet, teravdab taju, parandab keskendumisvõimet, stimuleerib loovust, vähendab vajadust kõike analüüsida, motiveerib edasi liikuma.

Lisainfo

Värv

Hõbedane, Kuldne

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.