15,90

Puhasta

“KILLUKE KINDLUSTUNNET” – käevõru tiigrisilma kildudega

Tiigrisilm, olles ka tugev külluse ligitõmbaja, toob Sinu igapäevaellu ka kindlustunnet ja aitab saavutada soovitud sihte. See puunisäbruline kristall justkui aitab Sinu mõtteid ja hingejõudu koondada just sinna, kus tunned ennast kindla ja turvalisena.

Võru sarjast “Killuke emotsiooni”

Mirsii õrn ja elegantne käevõrudesari “Killuke emotsiooni” on loodud, et toetada selle kandjal igapäevaemotsioonidega paremini toime tulla. Iga võru on oma teemaga, näiteks obsidiaan esindab elujõudu, roosa kvarts armastust, mäekristall tervist jne. Kui tunned, et Sinu elust on praegusel hetkel midagi puudu, siis saad “Killuke emotsiooni” võru kui talismani endaga kaasas kanda, et see aitaks Sinu ellu tõmmata, mida parasjagu vaja. Võrud on ilusad tagasihoidlikud ja sobivad hästi igapäevaseks kandmiseks ning teiste ehetega kombineerimiseks.

Käevõru on eelpainutatud traadil, hoiab ilusti vormi. Kasutatud on seemnehelmeid ja tiigrisilma killukesi. Kinnituseks karabiinhaak.

Üks suurus, sobib käele 15cm – 18,5cm (nii S, M kui ka L).

Valida saab kas kuldsete või hõbedaste seemnehelmeste vahel.

Vaata teisi “Killuke emotsiooni” sarja võrusid SIIT!

 

Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

TIIGRISILM – maandav ja positiivne kivi, aitab sihte saavutada, mõtteid ja hingejõudu koondada. Parandab keskendumisvõimet, suurendab psüühilist võimekust ja stimuleerib kundalini energia tõusu. Toob soojuse ja kindlustunde, suurendab praktilist taju, aitab Sul oma anded ja võimed ära tunda, mõtteid ja hingejõudu koondada, on kaitsev kivi.

Lisainfo

Värv

Hõbedane, Kuldne

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.