38,00

“Õnnetooja” – tiigrisilm ja püriit

Kolmene käevõrukomplekt maandava ja kaitsva tiigrisilma ning kuldse püriidiga. Nii püriit kui ka tiigrisilm aitavad ligi tõmmata head õnne- ja rahaenergiat. Püriit suurendab ka positiivset ellusuhtumist, tõstab enesekindlust ja usku iseendasse. Imeline kooslus saavutamaks edu ärimaastikul.

Helmeste suurus 6mm, võrud on elastikpaelal.

Kuidas valida õige käevõru suurus?
Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Tootekood: KV00137 Kategooriad: ,

Kirjeldus

TIIGRISILM – on õnnetooja, maandav, kaitsev ja positiivne kivi, aitab sihte saavutada, mõtteid ja hingejõudu koondada. Parandab keskendumisvõimet, toob soojuse ja kindlustunde, suurendab praktilist taju, aitab oma anded ja võimed ära tunda, mõtteid ja hingejõudu koondada. Kaitseb teiste halbade mõtete eest.

Sodiaagimärk: Kaljukits, Sõnn, Kaksikud, Lõvi

PÜRIIT

Suurendab positiivset ellusuhtumist, tõstab enesekindlust ja usku iseendasse. Aitab üle saada hirmudest ja tekkivast ärevusest. Suurepärane energiakilp, kaitseb väljastpoolt tulevate ebavajalike energiate eest. Sobib kaitsma inimese kodu ning töökohta. Teeb meele selgeks ja peletab väsimuse. Tõmbab ligi head õnne– ja rahaenergiat. Pane püriit oma töölauale, see toetab äritegevust ja toob edu.

Sodiaagimärk: Lõvi

PS! Kui Sinu sodiaagimärki ei ole kristallide nimekirjas, siis tea, et selle sobivuse vaatamine on lihtsalt abistav info. Kui kristall Sulle meeldib, tekitab õige tunnetuse, siis on see Sulle sellel ajahetkel just kõige õigem kristall, olenemata sodiaagimärgi sobivusest.

Kuidas valida õige käevõru suurus?
Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Lisainfo

Suurus

17cm