15,90

Puhasta

“KILLUKE ARMASTUST” – käevõru roosa kvartsi kildudega

Roosa kvarts on vaieldamatult kõige tuntum armastuse kristall ja seda mitte põhjuseta. See aitab Sul ligi tõmmata armastust ja suhteid, mis teevad head, samal ajal suurendab enesearmastust, õpetab tingimusteta armastust ja olemasolevas suhtes aitab taastada kooskõla.

Võru sarjast “Killuke emotsiooni”

Mirsii õrn ja elegantne käevõrudesari “Killuke emotsiooni” on loodud, et toetada selle kandjal igapäevaemotsioonidega paremini toime tulla. Iga võru on oma teemaga, näiteks obsidiaan esindab elujõudu, roosa kvarts armastust, mäekristall tervist jne. Kui tunned, et Sinu elust on praegusel hetkel midagi puudu, siis saad “Killuke emotsiooni” võru kui talismani endaga kaasas kanda, et see aitaks Sinu ellu tõmmata, mida parasjagu vaja. Võrud on ilusad tagasihoidlikud ja sobivad hästi igapäevaseks kandmiseks ning teiste ehetega kombineerimiseks.

Käevõru on eelpainutatud traadil, hoiab ilusti vormi. Kasutatud on seemnehelmeid ja roosa kvartsi killukesi. Kinnituseks karabiinhaak.

Üks suurus, sobib käele 15cm – 18,5cm (nii S, M kui ka L).

Valida saab kas kuldsete või hõbedaste seemnehelmeste vahel.

Vaata teisi “Killuke emotsiooni” sarja võrusid SIIT!

 

Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

Roosa kvarts on armastusekivi, aitab ligi tõmmata armastust ja suhteid, mis teevad meile head; aitab taastada kooskõla olemasolevas suhtes; õpetab tingimusteta armastust. On lõpmatu rahu kivi, suurendab enesearmastust, aitab kaasa sisemisele tervenemisele, rahustav traumade ja kriiside korral.

Lisainfo

Värv

Hõbedane, Kuldne

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.