15,90

“KILLUKE ELUJÕUDU” – käevõru obsidiaani kildudega

Obsidiaan kiirgab elujõudu ja soojust, moodustab kiibi negatiivsuse vastu ja vabastab mentaalsest stressist. Sobib ideaalselt kui soovid oma ellu rohkem tasakaalu ja rahulolu.

Võru sarjast “Killuke emotsiooni”

Mirsii õrn ja elegantne käevõrudesari “Killuke emotsiooni” on loodud, et toetada selle kandjal igapäevaemotsioonidega paremini toime tulla. Iga võru on oma teemaga, näiteks obsidiaan esindab elujõudu, roosa kvarts armastust, mäekristall tervist jne. Kui tunned, et Sinu elust on praegusel hetkel midagi puudu, siis saad “Killuke emotsiooni” võru kui talismani endaga kaasas kanda, et see aitaks Sinu ellu tõmmata, mida parasjagu vaja. Võrud on ilusad tagasihoidlikud ja sobivad hästi igapäevaseks kandmiseks ning teiste ehetega kombineerimiseks.

Käevõru on eelpainutatud traadil, hoiab ilusti vormi. Kasutatud on seemnehelmeid ja obsidiaani killukesi. Kinnituseks karabiinhaak.

Üks suurus, sobib käele 15cm – 18,5cm (nii S, M kui ka L).

Valida saab kas kuldsete või hõbedaste seemnehelmeste vahel.

Vaata teisi “Killuke emotsiooni” sarja võrusid SIIT!

 

Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

MUST OBSIDIAAN – kiirgab elujõudu ja soojust, soodustab keskendumist, on muutumise ja uuestisünni kivi, eemaldab kasutuks muutunud energia, kurbuse, viha ja rahutuse. Võimendab tõde, ergutab vaimselt kasvama, moodustab kilbi negatiivsuse vastu, vabastab mentaalsest stressist  ja elustab hinge eesmärki.

Lisainfo

Värv

Hõbedane, Kuldne

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.