15,90

“KILLUKE POSITIIVSUST” – käevõru ametüsti kildudega

Too oma ellu positiivsust ja rahulolu ametüstiga! Ametüst kaitseb negatiivse, süü- ja hirmutunde ning psüühilise rünnaku eest, annab jõudu ja toob õitsengu, on tuju tõstev ja positiivsust ning rahulolu toov, suurendab eneseteadvust, usaldust, mõistmist.

Võru sarjast “Killuke emotsiooni”

Mirsii õrn ja elegantne käevõrudesari “Killuke emotsiooni” on loodud, et toetada selle kandjal igapäevaemotsioonidega paremini toime tulla. Iga võru on oma teemaga, näiteks obsidiaan esindab elujõudu, roosa kvarts armastust, mäekristall tervist jne. Kui tunned, et Sinu elust on praegusel hetkel midagi puudu, siis saad “Killuke emotsiooni” võru kui talismani endaga kaasas kanda, et see aitaks Sinu ellu tõmmata, mida parasjagu vaja. Võrud on ilusad tagasihoidlikud ja sobivad hästi igapäevaseks kandmiseks ning teiste ehetega kombineerimiseks.

Käevõru on eelpainutatud traadil, hoiab ilusti vormi. Kasutatud on seemnehelmeid ja ametüsti killukesi. Kinnituseks karabiinhaak.

Üks suurus, sobib käele 15cm – 18,5cm (nii S, M kui ka L).

Valida saab kas kuldsete või hõbedaste seemnehelmeste vahel.

Vaata teisi “Killuke emotsiooni” sarja võrusid SIIT!

 

Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

AMETÜST kaitseb negatiivse, süü- ja hirmutunde ning psüühilise rünnaku vastu, võimendab tarkust ja teadmisi, annab jõudu ja toob õitsengu, on tuju tõstev ja positiivsust ning rahulolu toov, suurendab eneseteadvust, usaldust, mõistmist; ergutab loovust, aitab uusi ideid kokku siduda.

Lisainfo

Värv

Hõbedane, Kuldne

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.