15,90

“KILLUKE TERVIST” – käevõru mäekristalli kildudega

Mäekristalli peetakse planeedi võimsaimaks tervendajaks, see talletab ja vabastab energiat, lahustab negatiivseid mõtte- ja tundemustreid. Mäekristallist valmistatud ehted sobivad ideaalselt igale kristallihuvilisele esimeseks kristallidest ehteks, sest mäekristall aitab kõikidel teistel kividel toimima hakata.

Võru sarjast “Killuke emotsiooni”

Mirsii õrn ja elegantne käevõrudesari “Killuke emotsiooni” on loodud, et toetada selle kandjal igapäevaemotsioonidega paremini toime tulla. Iga võru on oma teemaga, näiteks obsidiaan esindab elujõudu, roosa kvarts armastust, mäekristall tervist jne. Kui tunned, et Sinu elust on praegusel hetkel midagi puudu, siis saad “Killuke emotsiooni” võru kui talismani endaga kaasas kanda, et see aitaks Sinu ellu tõmmata, mida parasjagu vaja. Võrud on ilusad tagasihoidlikud ja sobivad hästi igapäevaseks kandmiseks ning teiste ehetega kombineerimiseks.

Käevõru on eelpainutatud traadil, hoiab ilusti vormi. Kasutatud on seemnehelmeid ja mäekristalli killukesi. Kinnituseks karabiinhaak.

Üks suurus, sobib käele 15cm – 18,5cm (nii S, M kui ka L).

Valida saab kas kuldsete või hõbedaste seemnehelmeste vahel.

Vaata teisi “Killuke emotsiooni” sarja võrusid SIIT!

 

Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

MÄEKRISTALL on planeedi võimsaim tervendaja, talletab ja vabastab energiat, on hinge puhastaja, aitab keskenduda ja lahti lasta minevikust, lahustab negatiivsed mõtte- ja tundemustrid. Mäekristallist valmistatud ehted võiksid olla igale kristallihuvilisele esimesed kristallidest ehted, sest need aitavad kõikidel teistel kividel toimima hakata.

Lisainfo

Värv

Hõbedane, Kuldne

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.