19,00

Mänglev naiselik energia – käevõru larimari ja matistatud ahhaadiga

Elegantne ent tagasihoidlik käevõru larimariga! Mõjub rahustavalt, kuid samas toob välja naiselikkuse ja selle mängleva lapseliku poole. Tõmbab ligi hingesugulast, tervendab suhet ja ravib südametraumasid.

Elastikpaelal käevõrus on kasutatud 6mm suuruseid matistatud ahhaadi helmeid ja 8mm suurust larimari, sära lisamiseks on lisatud kaks kuldset vahekristalli.

Kuidas valida õige käevõru suurus?
Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

LARIMAR on väga kõrge vibratsiooniga kivi, mis toob hingerahu ja tasakaalu. Ta kiirgab armastust ja toidab vaimu, juhib hinge tema tõelisel teekonnal. Tõmbab ligi hingesugulast, tervendab suhet ja ravib südametraumasid. Olles seotud maajumalanna energiaga, aitab ta naistel leida oma kaasasündinud naiselikkuse ja taastada sidemed loodusega. Ta toob esile meie loomuliku mänglevuse ja rõõmsa lapseliku energia. Samuti aitab taastada jõuvarusid peale pikka vaimset tööperioodi. Larimar vabastab enese vastu töötamisest, ahistavatest sidemetest, kohatuist koormaist ja energiavälja klammerdunud olenditest. Samuti leevendab ta stressi ja aitab väljakutsed vastu võtta. Aitab kontrolli saavutada oma elu üle, on kasulik süütunde leevendamisel ja hirmude kõrvaldamisel.

AHHAAT – kaitsekivi, võimendab emotsionaalset, füüsilist ja intellektuaalset tasakaalu, annab sisemise kindluse ja stabiilsuse, harmoniseerib yin’i ja yan’i. Leevendab, rahustab, aitab iseendaga leppida, turgutab armastust ja annab julgust uuesti alustada. Aitab üle saada rasketest olukordadest elus.

Lisainfo

Suurus

14cm, 15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.