MIRSII POOLVÄÄRISKIVIDEST EHETE E-POOD

Poolvääriskividest ehete e-pood

 

Mirsii poolvääriskividest ehete e-pood on avatud!

 

E-poe valikus on käevõrusid – nii üksikuid kui ka komplekte, nii kuldsete kui ka hõbedaste kaunistustega, nii druus kividega kui ilma. Lisaks on valikus kõrvarõngad ja kaelakeed.

E-poe tootevalik täieneb pidevalt!

Ehete peamiseks materjaliks on poolvääriskivid – roosa kvarts, ametüst, oonüks, turmaliin, hauliit, türkiis, akvamariin, amasoniit, tsitriin ja paljud muud. Kristallid neelavad, hoiavad alal, suunavad, koondavad ja kiirgavad energiat. Nad mõjutavad õrnalt inimolemuse kõiki tasandeid ja keskkonda, kus elame ja töötame. Nad aitavad erinevatest kogemustest õppida, toetavad heaolu, kiirendavad mõistmist ja hingelist arengut. Just kõik see muudabki poolvääriskivid nii eriliseks. Lausuda kristallile oma soovunelm ja pühitseda ta mõnele üllale eesmärgile on midagi ebamaiselt pühalikku, see annab lootust ja mõjub rahustavalt, sisestab enesekindlust. Miks mitte hoida sellist pühalikku maagiat kogu aeg enda ligi. Kui kristallid on kätketud ehetesse, siis on see suurepärane moodus oma lemmikuid terve päev enda ligi hoida, et nad meid kaitseks ja abistaks.

Kristallidele lisaks kasutame materjalina metall – ja klaashelmeid. Valikus on ka 925 väärishõbedaga ja hõbedaga, mis on kullatud või tugevkullatud ehteid. Meile on oluline, et ehetes on kasutatud kvaliteetset materjali, sest nii püsivad ehted kauem ilusad ja rõõm nende kandmisest kestab kauem.

Endiselt võtame vastu eritellimusi – kui leiad e-poest, Mirsii Facebooki või Instagrami lehelt mõne ehte, mis sulle meeldib, aga mida parasjagu müügil ei ole, anna sellest meile julgelt teada. Või kui sul mõlguvad meeles just kindlad kristallid, mida parasjagu su elus vaja oleks ja sa sooviksid nendest ehet, siis kirjuta samuti oma eelistustest meile.

Ei tea millist kivi valida?

Loe meie postitust levinumatest poolvääriskividest  või leia sobiv vastavalt oma sodiaagimärgile!

 

Killuke maagiat igasse päeva!

Mirsii

 

Jaga seda postitust