MIRSII EHETE KEVADINE KLIENDIPÄEV – tule sinagi!

Päike paistab juba aina kõrgemal taevas ja paitab oma soojade kiirekestega mõnusalt nägu. Kohe rõõm on toast välja saada. See on märk sellest, et on aeg korraldada Mirsii ehete KEVADINE KLIENDIPÄEV!

Meil on rõõm kutsuda kõiki huvilisi päris oma uude showroomi – stuudiosse Pärlisära Tallinnas aadressil Luise 22. Ootame teid 05.aprill kell 11.00 kuni 19.00! Saab mõnusat kuuma kohvi ja teed ning ka suupisteid krõbistada. Hea võimalus ehteid proovida ja just endale sobilik kristall valida. Tihtipeale on õige kristalli valik interneti teel üsna keeruline, sest õige tunnetus võib tekkida alles kristalli oma käega katsudes. Seega on see hea võimalus kõik ehted ja kristallid oma silmaga üle vaadata. Ning kui tekib kohapeal erisoove, siis saab ka need kohe edastada. Rääkimata sellest, et kliendipäeva puhul on kõik ehted 20% soodsamad. Nii et on lausa mitu põhjust kohale tulla.

Lisame ellu pisut poolvääriskivide müstilist maagiat ja ehetesära 🙂

KLIENDIPÄEVA PUHUL –
– väljas on valik uusi ehteid
– kõik ehted kohapeal 20% SOODSAMAD
– võimalus esitada personaalselt eritellimusi
– stuudio Pärlisära sooduskaart, mis annab ühest koolitusest alla 10%

Stuudio Pärlisära pakub muuhulgas jumestuskoolitusi – igapäevane meik ja pidulik õhtumeik iseendale, toimub praktilise õppe käigus, ehk kõik osalised teevad kohapeal endale meigi. Lisaks toimub stuudios veel näohoolduse ja Zogan näomassaažitehnika koolitusi ning erinevaid käsitöö alaseid õpitubasid. Tegevust jätkub mitmel alal.

Stuudiosse sisenemiseks lase uksekella “Pearlest OÜ” .
PS! Arveldamine sularahas!

Parkimisvõimalused mõnusa väikese jalutuskäigu kaugusel –
* Toompuiestee parkla, Wismari 13/Toompuiestee 15 (parkimistsoon CP13)
* Koidu tänav – kesklinna tsoon
* Barking parkla Koidu 30
* Luise 22-st üle tee – Barking parkla Luise 13 (hind 0,39€ 30min ja 2,50€ 24h), millele pääseb autoga ligi Endla tänava poolt, aga see on Luise 22-st kohe üle tee, seega kõige lähemal (Barkingu parklate kasutamiseks on vaja telefoni tõmmata Barking äpp, mille saab alla laadida siit –https://barking.ee/barking-app/.)

 

Lisainfo ja küsimused info@mirsii.ee või kirjuta meile Facebooki sõnumitesse – https://www.facebook.com/mirsii.ehted/

Tutvu ka Stuudio Pärlisära tegevustega nende Facebooki lehel – https://www.facebook.com/stuudio.parlisara/

Killuke maagiat igasse päeva!

Jaga seda postitust