Kingiideed naisele – mida kinkida naistele?

Tihtipeale leiame end kimpus mõttega, mida küll kinkida oma emale, õele, kallimale, õpetajale või töölt lahkuvale armsaks saanud kolleegile. Hirmsasti tahaks midagi kinkida, midagi, mis tuleb otse südamest ja millel on ka väike tagamõte, aga mitte ei tea, mis see olema peaks. Mida kinkida naisele? Mis siis on ikkagi need head kingiideed naisele, mis saaja rõõmsaks teevad?

Olen ka minagi niimoodi pead vaevanud ja vahel ongi õige kingitus leidmata jäänud, kuni sinnamaani, kui ise poolvääriskividest ehete maailmasse sattusin.

Ehted kingituseks

Naised armastavad ehteid.  Mõnedele meeldivad kaelakeed, nad ei lahku kodust ainumat kordagi ilma oma lemmik keeta. Teistel jälle on ehtekarp kõrvarõngastest pungil, kuid ikka ja alati on ruumi veel ühele paarile, sest need on ju niiii nunnud. Mõned eelistavad tagasihoidlikke ehteid, teised ihaldavad sära ja sätendust, mõni armastab klassikalist stiili, teine naturaalset ja maalähedast, osad jällegi armastavad eesti käsitööd ja disaini.

Igalühel meist on oma maitse, kuid sellegipoolest  – kõik naised armastavad ehteid! Nii ongi just ehted hea kingiidee naistele.

Olen ise korduvalt sünnipäevale minnes jälle mõne ilusa käevõrukomlekti või armsad kõrvarõngad ilusti ära pakkinud, soojad soovid juurde kirjutanud ning kingisaaja rõõm on piiritu.

Poolvääriskividest ehted

Kingiideed naisele

Lisaks sellele, et poolvääriskividest ehted on armsad annavad need omakorda kingitusele juurde tagamõtte – need sisaldavad soovi, mida kingituse saajale edastada. Igal kristallil on oma mõju millega ta kandjat toetab ja abistab. Kristallid võivad tuua rõõmu, õnnelikkust, küllust, kirge, äriõnne, olla toeks raseduse ajal, reisimisel, rasketel hetkedel. Seega on poolvääriskividest ehete kinkimisel nende välimus ainult üheks osaks, nendega kaasnev maagiline hõng täis häid soove on teine pool. Mulle meeldib alati, kui kingitusel on juures mõni kiiks või mingi nõks, mis muudab selle personaalseks, poolvääriskividega on see just nii. Poolväriskividega ehted, olgu nendeks siis käevõrud, kaelakeed või kõrvarõngad, on head kingiideed naisele.

Kuidas valida kingituseks just see õige ehe, kui naiste maitse on nii erinev?

Siin on sulle mõned nipid, kuidas kingitust valida.

Esiteks mõtle kingi saaja üleüldiste eelistuste peale – kas ta kannab kuldseid või hõbedasi ehteid, meeldivad talle erksamad toonid või armastab ta rohkem tumedasse riietuda, kas tal on mõni ehe, mida ta väga armastab, meeldivad talle kõrvarõngad või käevõrud. Võid lausa paar päeva jälgida, mis ehteid kingi saaja kannab, nii saad ta eelistustest aimu. Kui sul on võimalus piiluda ta ehtekarpi, siis sealt saab kindlasti häid stiilivihjeid. Kui üleüldised eelistused on teada, jääb üle veel valida õige kristall.  Ka selleks on mitmeid võimalusi ja et see oleks sul lihtsam, toon välja neli moodust, kuidas seda teha.

1. Vali enamlevinud kristall

Roosa kvarts, mäekristall ja ametüst on need kolm kristalli, mis on kõige levinumad. Valides mõne neist lähed kindla peale välja ja eksimisruum on väike.

Roosa kvarts on kristall, mis peab ühel korralikul naisel kindlasti ehtekarbis olemas olema. On ju roosa kvarts kõige suurem armastusekristall sümboliseerides puhast tingimusteta armastust. Kui sa kingid roosa kvartsiga ehte, ei saa kuidagi mööda panna, sest selle kinkimine näitab üles austust, armastust ja hoolivust. See sobib kinkimiseks nii kallimale, emale, õele, lapsele või ükskõik kellele kellest sa hoolid.

Roosa kvartsi ehe õpetab kandjale kuidas ennast paremini armastada, väärtustada, kuidas elada oma elu õnnelikult. See toob lootust ja usku kõigile, kes on kristalli läheduses. Samuti toetab see suhteid, muudab tundemaailma pehmemaks, tugevdab olemasolevaid suhteid ja vajadusel taastab partnerite vahelist usaldust.

Seega on roosa kvartsi ehe üks suurepärane kingiidee naisele.

Vaata Mirsii roosa kvartsiga ehteid ja vali oma lemmik!

 

Mäekristalli soovitan alati esimeseks kristalliks, kui keegi ei ole veel poolvääriskivide maailmaga tutvust tehtud. Mäekristall on võimas tervendaja, see mõjub hingele puhastavalt, aitab kandjal keskenduda ja minevikutaagast lahti lasta. Samuti lahustab see negatiivseid mõtteid ja tundeid ning sümboliseerib ühtsust ja puhtust.

Lisaks sellele kõigele saab mäekristalliga teisi kristalle puhastada ja see võimendab teiste kivide mõju. Välimuselt on mäekristall läbipaistev, nii et sobib kandmiseks iga stiili ja riietusega.

Vaata Mirsii mäekristalliga ehteid ja vali oma lemmik!

 

Ametüst on olnud läbi aegade naiste lemmik nii oma ilu kui ka tugevate energeetiliste võrgete tõttu, mis on kaitsvad ja tervendavad. Kui sa kannad ametüsti, siis see tõstab su tuju ja muudab sind positiivsemaks. Ametüstist oleme teinud pikema postituse, loe ka seda, et saada selgust, mis ametüst head toob.

Kingiideed naistele
Kingiideed naistele

2. Vali kristall selle mõju järgi

Igal poolvääriskivil on mingi omadus, mis just selle kivi eriliseks teeb ja mis võnkeid ta kannab. Mõtle, mida kingi saajal enda elus sellel hetkel kõige rohkem vaja on ja vali kristall selle järgi. Kas on vaja avada armastuse väli, tõmmata ligi küllust, luua enda õmber kaitsev loor negatiivse eest, sisestada enesekindlust, tuua ellu positiivsust, alustada puhtalt lehelt või muud. Nimekiri on lõputu ja meil kõigil on alati mingi teema või eluvaldkond, mis parasjagu toetust vajab. Mõtle sellele ja valigi kristall just sellest lähtuvalt, nii näitad üles oma hoolivust.

3. Vali kristall horoskoobi või sünnikuu järgi

Kuigi ma eelistan poolvääriskive valida tunde järgi ehk soovitan alati võtta just see, mis parasjagu kõnetab, siis tegelikult saab valida neid ka horoskoobi või sünnikuu järgi. Iga horoskoobitähe all sündinul on omad kristallid, mis just neile kõige rohkem kasu toovad ja samuti igas kuus sündinule oma õnnekivi. Mis kivi mingile horoskoobile sobib, seda loe siit ja sünnikuu õnnekividega saab tutvuda siin.

4. Küsi nõu

Miks mitte küsida otse oma sõbralt, millist kristalli ta kingituseks soovib või milline kaunitar tema kollektsioonist veel puudu on. Kui sa tahad teha üllatust, siis pea nõu mõne lähedasega või kirjuta näiteks meile, anname hea meelega nõu. Üldiselt tasub kristalle valida kergusega ja usalda oma sisetunnet, see juhatab sind õigesse suunda.

Kokkuvõte

Ehted on osa naise olemusest, need on midagi, mis toovad enesekindlust ja aitavad ennast paremini tunda. Poolvääriskivid omakorda sisestavad kandjasse usku, usku olla võimekam, õnnelikum, vabam.  Mida lähemal kehale kristalli kanda, seda suurem on selle mõju – nii ongi ehted hea moodus oma õnnetalismani koguaeg kaasas kanda.

Ma loodan, et said siit mõned kingiideed naisele, ning lisaks häid nippe, kuidas poolvääriskividest ehet valida nii, et see kandjale kõige rohkem rõõmu valmistaks.

Vali kristalle kergusega ja pea meeles – andja rõõm on vähemalt sama suur kui saaja!

Imelisi kingirõõme!

Kingiideed naistele
Jaga seda postitust