32,00

Sädelev hauliit (hematiidi ja mäekristalliga)

Hauliit kiirgab rahustavaid energiaid, hematiit aitab tasakaalustada meeleolu ja mäekristall lahustab negatiivsed mõtte- ja tundemustrid.

Käevõrukomplekt koosneb kahest elastikpaelal olevast võrus, millest üks on väiksemate 6mm suuruste hauliidi helmestega ja sädeleva toruga. Teine on 8mm suuruste helmestega ja omakorda loovad veel sädelust juurde paar mäekristalli ja hematiidi helmest ning südame ripats.

 

Kirjeldus

HAULIIT on väga rahustava mõjuga, kutsutakse ka rahu- ja harmooniakiviks. Vaigistab mõttetegevust ja ärevust tekitavaid tundeid. On hea stressi ja viha leevendaja. Aitab üle saada kriitilisusest ja isekusest. Õpetab kannatlikkust ja aktsepteerimist. Abistab ka juhul, kui sul on raske enda tundeid väljendada ja kipud neid alla suruma.

Sodiaagimärk: Kaksikud

HEMATIIT on tugev maanduskivi ja energiate tasakaalustaja, peegeldab ümbruskonnast tuleva negatiivse energia tagasi. Ergutab keskendumisvõimet ja mälu. Aitab leevendada stressi, tasakaalustada meeleolu, suurendab usaldust, tõstab enesehinnangut ja tahtejõudu, ravib ülemäärast järeleandmist. Suurepärane kivi sõltuvustest üle saamiseks.

Sodiaagimärk: Jäär, Veevalaja

MÄEKRISTALL on planeedi võimsaim tervendaja, talletab ja vabastab energiat, on hinge puhastaja, aitab keskenduda ja lahti lasta minevikust, lahustab negatiivsed mõtte- ja tundemustrid. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu. Sümboliseerib ühtsust ja puhtust.

Sodiaagimärk: Kalad, Lõvi, Kaljukits

Lisainfo

Suurus

17cm