25,90

Roosa kvarts toorkivi ahhaadi ja mäekristalliga

Käevõru musta mati ahhaadi helmestega ja roosa kvartsi tahumata toorkiviga. Kasutatud on 8mm suuruseid helmeid, käevõru on elastikpaelal.

 

Kuidas valida õige käevõru suurus?
Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Tootekood: KV0116 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

ROOSA KVARTS – armastusekivi, aitab ligi tõmmata armastus. Toob ellu harmooniat ja õnnetunne, olemasolevas suhtes taastab kooskõla, õpetab tingimusteta armastust. Lõpmatu rahu kivi, suurendab enesearmastust, aitab kaasa sisemisele tervenemisele, rahustav traumade ja kriiside korral.

Sodiaagimärk: Sõnn, Kaalud, Jäär

AHHAAT- kaitsekivi; suurendab sisemist kindlust ja meelerahu; toob ellu pehmust, headust ja rahulikkust; aitab iseendaga leppida; turgutab armastust ja annab julgust uuesti alustada. Aitab üle saada rasketest olukordadest, leevendab stressi. Pehmed energiad on väga sobivad lastele, rasedatele ja imetavatele emadele.

MÄEKRISTALL – planeedi võimsaim tervendaja, talletab ja vabastab energiat, on hinge puhastaja, aitab keskenduda ja lahti lasta minevikust, lahustab negatiivsed mõtte- ja tundemustrid. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu. Sümboliseerib ühtsust ja puhtust.

Sodiaagimärk: Kalad, Lõvi, Kaljukits

Lisainfo

Suurus

15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm