30,00

Negatiivse neutraliseerija – suitsukvarts, hematiit, ahhaat

Suitsukvarts maandab vaimset energiat ja neutraliseerib leebelt negatiivseid vibratsioone, blokeerib stressi, neelab elektromagnetilist sudu ning abistab mürkide väljutamisel kõikidel tasanditel. Suitsukvarts õpetab meile loobuma kõigest vanast, mis meid enam ei teeni. Kivi leevendab hirmu, vähendab depressiooni ning toob emotsionaalset rahu. Suitsukvarts edendab positiivset mõtlemist ning lahendab vastuolusid.

Komplekt koosneb kahest elastikpaelal olevast võrust. Kasutatud on 6mm ja 8mm suuruseid suitsukvartsi, hematiidi ja ahhaadi helmeid, lisaks mustade sädelevate kividega vahekaunistused.

Kuidas valida õige käevõru suurus?
Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

SUITSUKVARTS – säilinud on kõik puhta kvartsi ehk mäekristalli suurepärased omadused. Lisaks on tugev aurapuhastaja, stressi leevendaja ja maandaja, aidates seeläbi soovidel realiseeruda. Kaitseb negatiivsete energiate ja tülide korral, eemaldab aurast ebavajaliku energia. Võimsa tervenduskivina suurendab su väge ja vastupidavust. Hea valuleevendaja, tervendab kroonilisi valusid ja peavalu.

Sodiaagimärk: Kaljukits, Ambur, Skorpion

HEMATIIT – tugev maanduskivi ja energiate tasakaalustaja, peegeldab ümbruskonnast tuleva negatiivse energia tagasi. Ergutab keskendumisvõimet ja mälu. Aitab leevendada stressi, tasakaalustada meeleolu, suurendab usaldust, tõstab enesehinnangut ja tahtejõudu, ravib ülemäärast järeleandmist. Suurepärane kivi sõltuvustest üle saamiseks.

Sodiaagimärk: Jäär, Veevalaja

AHHAAT – kaitsekivi, suurendab sisemist kindlust ja meelerahu; toob ellu pehmust, headust ja rahulikkust; aitab iseendaga leppida; turgutab armastust ja annab julgust uuesti alustada. Aitab üle saada rasketest olukordadest, leevendab stressi. Pehmed energiad on väga sobivad lastele, rasedatele ja imetavatele emadele.

Sodiaagimärk: Kaksikud, Sõnn, Neitsi, Kaalud, Kaljukits, Skorpion

 

PS! Kui Sinu sodiaagimärki ei ole kristallide nimekirjas, siis tea, et selle sobivuse vaatamine on lihtsalt abistav info. Kui kristall Sulle meeldib, tekitab õige tunnetuse, siis on see Sulle sellel ajahetkel just kõige õigem kristall, olenemata sodiaagimärgi sobivusest.

Lisainfo

Suurus

15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm