40,00

Kindel kaitse – käevõrukomplekt ahhadi ja püriidiga

Kandes ahhaati endaga kaasas, on Sul justkui kaitsekilp ümber, mis suurendab sisemist kindlusut ja meelerahu, leevendab stressi ja aitab rasketest olukordadest üle olla. Seda toetab omakorda kuldne püriit, mis aitab üle saada hirmudest ja tekkivast ärevusest.

Käevõrukomplektis on kasutatud väiksemaid 6mm suuruseid pruunika-beežika alatooniga ahhaadi helmeid, lisaks kuldse püriidi helmed ja sädeluse lisamiseks mõned klaashelmed.

Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

AHHAAT on kaitsekivi, mis suurendab sisemist kindlust ja meelerahu; toob ellu pehmust, headust ja rahulikkust; aitab iseendaga leppida; turgutab armastust, annab julgust uuesti alustada. Aitab üle saada rasketest olukordadest, leevendab stressi. Pehmed energiad on väga sobivad lastele, rasedatele ja imetavatele emadele.

Sodiaagimärk: Kaksikud, Sõnn, Neitsi, Kaalud, Kaljukits, Skorpion

PÜRIIT suurendab positiivset ellusuhtumist, tõstab enesekindlust ja usku iseendasse. Aitab üle saada hirmudest ja tekkivast ärevusest. Suurepärane energiakilp, kaitseb väljastpoolt tulevate ebavajalike energiate eest. Sobib kaitsma inimese kodu ning töökohta. Teeb meele selgeks ja peletab väsimuse. Tõmbab ligi head õnne– ja rahaenergiat. Pane püriit oma töölauale, see toetab äritegevust ja toob edu.

Sodiaagimärk: Lõvi

Lisainfo

Suurus

17cm