29,90

Kaitseingel –  seleniit ja mõraline mäekristall

Seleniit helmena on üsna haruldane ja seega leiab seda ehetes pigem harva. Seleniit ise on väga tugeva kaitsefunktsiooniga nii kandjale endale kui ka tema kodule. Samuti peetakse seleniit üheks tugevaimaks Inglite kristalliks, mis aitab Sul ühendust saada oma kaitseingliga. Mäekristall, olles ka hea tervendaja, omakorda toetab seleniidi toimet ja võimendab seda.

Käevõru on elastsel paelal ja kasutatud on 8mm suuruseid mõralise mäekristalli ja seleniidi helmeid. Võrul on 925 hõbedast kullatud inglitiib ja sädeluse loomiseks on lisatud paar kuldset vahekaunistust.

 

Kuidas valida õige käevõru suurus?
Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

MÄEKRISTALL on planeedi võimsaim tervendaja, talletab ja vabastab energiat, on hinge puhastaja, aitab keskenduda ja lahti lasta minevikust, lahustab negatiivsed mõtte- ja tundemustrid. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu. Sümboliseerib ühtsust ja puhtust.

Sodiaagimärk: Kalad, Lõvi, Kaljukits

SELENIIT on ääretult puhastava toimega, see tasakaalustab emotsioone, toob hingerahu ja värsket eluenergia. Aitab tegeleda hirmuga tuleviku ees. Puhastab vanad seisvad energiad ja loob silla alateadvusesse, et Sina endast sügavamalt aru saaksid. Seleniiti peetakse ka üheks tugevaimaks Inglite kristalliks, mis aitab inglitega ühenduses olla ja viib Sind kokku Sinu kaitseingliga. Armastajatel aitab jõuda omavahelisele leppimisele. Samuti on seleniidil tugev kaitsefunktsioon nii kandjale kui ka tema kodule.

Sodiaagimärk: Jäär, Sõnna, Vähk

NB! Kuna seleniidi koostises on vett, siis kokkupuude sellega võib seda lahustada. Palun väldi võru märjaks saamist.

Lisainfo

Suurus

17cm