35,90

Kaitse – matt ahhaat ja püriit

Ahhaat on kristall, millel on oskus kaitsta kõige halva eest, sealhulgas ebaõnne, vägivalla ja füüsilise õnnetuse eest. Püriit omakorda suurendab positiivset ellusuhtumist ja on suurepärane energiakilp, kaitsedes väljastpoolt tulevate ebavajalike energiate eest.

Elastikpaelal olevas käevõrukomplektis on kasutatud 8mm ja 6mm suuruseid ahhaadi helmeid, lisaks kuldsed püriidi helmed ja Swarovski kuldne ripats.

Kuidas valida õige käevõru suurus?
Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Tootekood: KK00131 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

AHHAAT – kaitsekivi; suurendab sisemist kindlust ja meelerahu; toob ellu pehmust, headust ja rahulikkust; aitab iseendaga leppida; turgutab armastust, annab julgust uuesti alustada. Aitab üle saada rasketest olukordadest, leevendab stressi. Pehmed energiad on väga sobivad lastele, rasedatele ja imetavatele emadele.

Sodiaagimärk: Kaksikud, Sõnn, Neitsi, Kaalud, Kaljukits, Skorpion

PÜRIIT – suurendab positiivset ellusuhtumist, tõstab enesekindlust ja usku iseendasse. Aitab üle saada hirmudest ja tekkivast ärevusest. Suurepärane energiakilp, kaitseb väljastpoolt tulevate ebavajalike energiate eest. Sobib kaitsma inimese kodu ning töökohta. Teeb meele selgeks ja peletab väsimuse. Tõmbab ligi head õnne– ja rahaenergiat. Pane püriit oma töölauale, see toetab äritegevust ja toob edu.

Sodiaagimärk: Lõvi

Lisainfo

Suurus

17cm