25,00

Tasakaal muutuste ajal

Käevõru 10mm suuruste lumiobsidiaani helmestega ja suure ahhaat kiviga. Lisaks paar hõbedast vahekaunistust, võru on elastikpaelal.
Nii lumiobsidiaan kui ka ahhaat on tugevad toetuskivid muutuste ajal, aidates leida tasakaalu, toetust ja rahu.

Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

LUMIOBSIDIAAN toob tasakaalu, selgust, rahu, kaitset, lõõgastust pingetest ja vabanemist. Ta imab endasse keskkonnast ja inimestest tuleva negatiivse energia. On väga võimas kaitsekivi, seda eriti just kaitsmaks negatiivsete psüühiliste välismõjude eest. Lumiobsidiaani kasutatakse sageli selleks, et näha enda tõelist loomust, ta toob esile meis peidus olevad negatiivsed emotsioonid ning aitab neist vabaneda. Lumiobsidiaan sobib hästi ka toeks muutuste tegemisel, eriti kui on vaja vabaneda kinnistunud mustritest, mis takistavad elus edasiminekut. Seetõttu on ta ka suurepärane halbadest harjumustest loobumiseks, olgu selleks siis kas liigne alkoholi tarbimine, suitsetamine, halvad toitumisharjumused või hoopis midagi muud.

Sodiaagimärk: Jäär, Skorpion

Huvitavat: Väidetavalt aitab lumiobsidiaani ööseks padja alla asetamine näha unes tulevikku.

AHHAAT on kaitsekivi, võimendab emotsionaalset, füüsilist ja intellektuaalset tasakaalu, annab sisemise kindluse ja stabiilsuse, harmoniseerib yin’i ja yan’i. Leevendab, rahustab, aitab iseendaga leppida, turgutab armastust ja annab julgust uuesti alustada. Aitab üle saada rasketest olukordadest elus.

Sodiaagimärk: Kaksikud, Sõnn, Neitsi, Kaalud, Kaljukits, Skorpion

Lisainfo

Suurus

15cm, 16cm, 17cm, 18cm