15,90

Õnn – mäekristall ja jadeiit

Elastikpaelal olevas käevõrus on kasutatud heleroosa jadeiidi 10mm ja mäekristalli 8mm helmeid, isikupära loovad paar hõbedatooni vahekaunistust ja õnnesümbol neljaleheline ristikheina ripats.

Kandes mäekristalli koos jadeiidiga (või mõne teise armastuse kristalliga nagu näiteks roosa kvarts) vasakul käel, aitab mäekristall suhet tugevdada. Paremal käel aitab aga armastust, sõprust ja häid inimesi ligi tuua.

Kuidas valida õige käevõru suurus?
Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

MÄEKRISTALL on planeedi võimsaim tervendaja, talletab ja vabastab energiat, on hinge puhastaja, aitab keskenduda ja lahti lasta minevikust, lahustab negatiivsed mõtte- ja tundemustrid. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu. Sümboliseerib ühtsust ja puhtust. Puhastab nii kodu kui töökeskkonda kõrvaldades sealt segavaid energiaid ja kiirgab õhustikku rahu. Mäekristalli toimel muututakse seltsivamaks, väljendusvõimelisemaks, tundlikemaks ja oma kaasinimeste suhtes tähelepanelikumaks. Ümar kivi aitab keskenduda, parandab mälu, kõnet ja mõttetegevust. Mäekristallist valmistatud ehe sobib hästi igale kristallihuvilisele esimeseks kristallehteks, sest see aitab kõikidel teistel kividel toimima hakata.
Sodiaagimärk: Kalad, Lõvi, Kaljukits

 

JADEIIT on kaitse- ja südamekivi; tõmbab ligi head õnne ja sõprust; integreerib meele kehaga; aitab saada selleks, kes oled; suurendab armastust ja hoolivust; parandab meeleolu ja väljendusvõimet; annab kasutajale tagasi tema isikupära ja võime armastada. Usutakse, et kindlustab majanduslikku edu ja pikendab eluiga.

Sodiaagimärk: Neitsi, Sõnn, Kaljukits

 

Lisainfo

Suurus

15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.