19,90

Laost otsas

Olen rõõmus – sõnumiga käevõru roosa kuld 6mm

Affirmatsiooni ehk positiivse enesesisendusega “Olen rõõmus” käevõru

Mirsii sõnumiga käevõrud on loodud just selleks, et abistada igapäevaelus hoida fookus sellel, mis on tegelikult oluline ja tunda rõõmu elu pisiasjadest. See sõnumiga käevõrud aitab meelde tuletada, et vaatamata vahel esile kerkivatele raskustele tuleb ikka hoida pead kõrgel, olla rõõmus, sest kõik halb möödub ja tegelikult on elu ilus, Seega – olen rõõmus!

Käevõru laius 6mm, toon roosa kuld, ümbermõõt 15,5cm

Suurus on kohandatav – võimalik painutada käele sobivasse suurusesse!

Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Kirjeldus

Affirmatsioonid ehk positiivsed enesesisendused on väga vajalikud enesearengu tööriistad, sest mida Sa mõtled, seda Sa ka saad. Mida rohkem Sa suunad oma mõtted teadlikult positiivsele, seda rohkem sa ka õnne enda poole tõmbad. Mirsii affirmatsioonidega käevõrud on loodud just selleks, et abistada igapäevaelus hoida fookus sellel, mis on tegelikult oluline. Need sõnumiga käevõrud aitavad sul sisestada enda mõtteisse positiivsust ja toovad naeratuse näole.

Mida tihedamalt Sa teadlikult kordad affirmatsioone ja mida positiivsemaid sõnu ja väljendeid Sa kasutad, seda positiivsema reaalsuse Sa endale lood.

Mirsii sõnumiga käevõrude kandmine annab Sulle võimaluse asendada vanad ja negatiivsed mõttemallid positiivsetega. Affirmatsioonide lausumine ja nende visualiseerimine on võimas tehnika, mille abil võid täielikult muuta oma hoiakuid ja ootusi ning nende kaudu ka kõike seda, mida oma ellu tuua tahad.