34,90

Lootus – kirsi kvarts druus kiviga

Armas käevõrukomplekt läbipaistva roosaka kirsi kvartsiga, mis on inimese poolt loodud kristall ja kannb endas seega peamiselt värviga seotud omadusi. Sümboliseerib armast, mängulist ja romantilist energiat.

Komplekt koosneb kahest elastikpaelal olevast võrust, millest on kasutatud 8mm ja 10mm suuruseid helmeid, lisaks paar klaashelmest, kullatooni vahekaunistused ja eripära lisab auguga druus kivi.

Kuidas valida õige käevõru suurus?
Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Tootekood: KR00135 Kategooriad: ,

Kirjeldus

KIRSI KVARTS – vaatamata sellele, et kirsi kvarts on sünteetiline inimeste poolt loodud kristall, siis sellegipoolest arvatakse teda kandvat teatud energiaid, eriti just neid, mis on seotud tema värvusega. Kirsi kvartsil on malbe läbipaistev roosakas toon. Roosa sümboliseerib armast, kena, mängulist, romantilist, võluvat, naiselikku ja õrna energiat. Tihtipeale seostatakse seda värvust mullinätsu, lillede, beebide, väikeste tüdrukute ja magususega. Roosa värv on ka universaalne armastuse värv – nii enese- kui ka teiste vastu tekkiva armastuse osas.

 

PS! Kui Sinu sodiaagimärki ei ole kristallide nimekirjas, siis tea, et selle sobivuse vaatamine on lihtsalt abistav info. Kui kristall Sulle meeldib, tekitab õige tunnetuse, siis on see Sulle sellel ajahetkel just kõige õigem kristall, olenemata sodiaagimärgi sobivusest.

Kuidas valida õige käevõru suurus?
Ehete eest hoolitsemisest loe SIIT!

Lisainfo

Suurus

17cm