MIRSII POOLVÄÄRISKIVIDEST EHTED

Poolvääriskividest ehted

Mirsii ehetes on suur osa poolvääriskividel, mida on aastatuhandeid hinnatud nende ilu ja maagiliste omaduste pärast. Lisaks kristallide imelisele särale, peetakse neid ka tõhusateks energia neelajateks ja ülekandjateks. Üks nende funktsioone on puhastada ja summutada negatiivseid energiaid. Just nende omaduste tõttu kasutab Mirsii ehete valmistamisel palju poolvääriskive.

 

Poolvääriskividest ehted muudavad ümbruse paremaks ja näevad samal ajal imetoredad välja!

 

Ehetel on nii toetav kui kaunistav eesmärk. Kristallide kandmine või lihtsalt nende lähedalolugi võib ergutada kandja energiat, ligi tõmmata armastust või jõukust. Samuti on kristalle kasutatud aastatuhandeid tervendamiseks ja tasakaalu loomiseks. Nad mõjuvad resonantsi ja vibratsiooni abil. Poolvääriskivide esoteerilised omadused muudavad kandja ümbruse paremaks!

 

Kui kristallidesse lugupidamisega suhtuda, siis teevad nad varmalt koostööd

Endale sobiliku kristalli võib valida selle omaduste järgi, mingi omaduse, mida teil hetkel elus kõige rohkem vaja on. Olgu selleks siis julguse suurendamine, õnne toomine või ebaõnne eest kaitsmine. Veel võib kivi valida enda sünniaja või sodiaagimärgi järgi. Kuid kõige tõhusam on usaldada enda vaistu – kristall mis teiega räägib, teid kõnetab, ongi just see õige.

Enne kristalli kasutamist, tuleks seda puhastada ja seejärel pühendada eesmärgile, milleks teda kasutatakse. Selleks võib kristalli peos hoides, kas valjuhäälselt või mõttes öelda milleks sa kivi pühendad. Näiteks – “Ma pühendan selle kivi ennast negatiivsete mõtete eest kaitsma”. Kui soovite, et kristall tõmbaks ligi armastust, kirjeldage täpselt, millist liiki armastust soovite. Kui otsite ravi, öelge täpselt missugusele murele ja mida te soovite juhtuvat. Öelge ma programmeerin selle kristalli selleks ja selleks eesmärgiks.

 

Jaga seda postitust